Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka zdarma, nebankovní půjčka zdarma, online půjčka

Brzy se Vám narodí dítě a chcete pro něj zřídit vlastní pokojíček s vlastním nábytkem? Trápí Vás nedostatek finančních prostředků, neboť skoro žijete od výplaty k výplatě a sotva máte prostředky na uživení Vás? Vhodné by bylo tedy si půjčit peníze, ale kde takovou půjčku sehnat?

Nebankovní půjčka zdarma

V dnešní době mnoho společností na současném trhu nabízejí řešení těchto problémů. Dovolte nám Vám představit společnost, která díky získaným zkušenostem, nabízí ideální řešení pro Vaše problémy.

Nebankovní online půjčka bez poplatků

Co tedy jako řešení nabízíme? Potřebujete si půjčit na vybavení pokojíčku Vašeho dítěte? V tom případě Vám nabídneme spotřebitelskou půjčku, kdy je potřeba splnit podmínky k jejímu sjednání.

Nejvýše Vám můžeme z hlediska spotřebitelské půjčky půjčit až 300.000 Kč. První podmínkou je, že nám musíte doložit Váš příjem a nezáleží jakým způsobem, tudíž to můžete dokázat pomocí zaměstnání, podnikání, pobíráním starobního nebo invalidního důchodu atd. Současně s tím platí další dvě podmínky, kdy první z nich říká, že jako náš klient nesmíte mít napsané bydliště na městský úřad. Druhá podmínka zní tak, že nesmíte být zadluženi a současně s tím nesmíte být v exekuci.

Nebankovní online půjčka po insolvenci

Pokud jste se ale rozhodli dluhy řešit pomocí insolvence, tak po ukončení insolvenčního řízení jsme Vám schopni poskytnout půjčku. S tím je nutné splnit podmínku, kdy Váš příjem musí minimálně být 12.000 Kč s tím, že jsme Vám schopni poskytnout půjčku ve výši až 50.000 Kč.

To je vše, co z hlediska spotřebitelských půjček poskytujeme. Ale naše společnost nabízí i podnikatelské půjčky v rozsahu od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je nutné doložit občanský průkaz.

Toť vše, co nabízíme pro své klienty, sice toho nenabízíme mnoho, avšak všechny naše půjčky jsou podloženy individuálním jednáním. Veškeré námi sjednané půjčky pochází z nebankovní i bankovní oblasti.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.